Dom ProduktyZakład Uzdatniania Wody Uzdatniającej

Mała / Duża butelka RO Oczyszczacz wody z systemem odwadniania osmozy

Chiny KANGWEI ENVIRONMENT ENERGY GROUP Certyfikaty
Chiny KANGWEI ENVIRONMENT ENERGY GROUP Certyfikaty
We enjoy marine support from the WUXI KANGWEI since 2001, they have the appreciated experience in HFO fired diesel engine , HFO treatment system

—— Mr.Hua Hadi ,Haiphong shipyard

whenever the marine problem is related to the HFO treatment ,purification analysis of HFO power plant ,we rely on the support provided by the KANGWEI

—— Mr.Ali Hadi , Baghdad,Iraq

We trust the supported of them,They look at the heavy fuel oil system problem of power plant from different angles using different technologies.

—— Mr.MAHMOUD HADY,Saudi Arabia

Im Online Czat teraz

Mała / Duża butelka RO Oczyszczacz wody z systemem odwadniania osmozy

Small / Big Bottle RO Water Purifier Plant With Reverse Osmosis Pretreatment System
Small / Big Bottle RO Water Purifier Plant With Reverse Osmosis Pretreatment System Small / Big Bottle RO Water Purifier Plant With Reverse Osmosis Pretreatment System Small / Big Bottle RO Water Purifier Plant With Reverse Osmosis Pretreatment System Small / Big Bottle RO Water Purifier Plant With Reverse Osmosis Pretreatment System

Duży Obraz :  Mała / Duża butelka RO Oczyszczacz wody z systemem odwadniania osmozy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: KWEE, CHINY
Nazwa handlowa: KWEE
Orzecznictwo: BV CCS
Numer modelu: EWRO
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: USD
Szczegóły pakowania: Kontener
Czas dostawy: Negocjowane
Szczegółowy opis produktu
Pompa ciśnieniowa: GRUNDFOS Membrana RO: Filmtec, USA membrana RO
Skrzynka kontrolna: Sterownik PLC aplikacji: Oczyszczalnia wody pitnej
High Light:

drinking water purifier plant

,

drinking water plant

Małe i duże butelki RO Oczyszczacz wody z układem wstępnej obróbki odwróconej osmozy

1. Funkcje

Systemy odwróconej osmozy zapewniają wodoszczelne rozwiązania o wysokiej czystości, które obniżają koszty, zwiększają efektywność i pomagają opłacać zyski poprzez:

  • Zmniejszenie zużycia energii i wody
  • Redukcja wydatków na odprowadzanie i odpady
  • Odzyskiwanie metalu z operacji wykańczania
  • Poprawa doświadczeń klientów dzięki wysokiej jakości napojom
  • Zapewnienie bezszczelinowej wody do płukania do mycia pojazdów, wytwarzania i wykańczania metali / mycia części

2. Profil firmy

Grupa KWEE to firma inżynierska zajmująca się procesem uzdatniania wody, która dostarcza profesjonalne, wysokiej jakości rozwiązania do oczyszczania wody, które można zaufać od 2000 roku

Dzięki naszemu ekologicznemu podejściu do inżynierii i ochronie naszych zasobów naturalnych produkujemy wysokiej jakości systemy oczyszczania wody i recyklingu wody. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań do uzdatniania wody przemysłowej, handlowej, mieszkaniowej, rolniczej i morskiej.

KWEE specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i instalacji indywidualnych, ekonomicznych systemów odwróconej osmozy i ultrafiltracji, od 70 litrów na godzinę do kilkuset tysięcy litrów dziennie. Od początku do końca zarządzamy wszystkimi projektami uzdatniania wody; Od oceny lokalizacji, analizy wody, projektowania wewnętrznego, instalacji, uruchomienia, zaplanowanej konserwacji i bieżącego wsparcia technicznego.

KWEE koncentruje się głównie na rozwoju przedsiębiorstw ochrony środowiska, zwłaszcza energii i wody, rozwinął zintegrowaną zdolność do projektowania i rozwoju technologii środowiskowych, obecnie posiada wystarczającą wyspecjalizowaną zdolność do ukończenia budowy środowiska i inżynierii, takich jak wytwarzanie energii z biomasy

3. Elementy techniczne

3.1 Destylacja

Usuwa ołów, azotan, chlorek sodu, pestycydy, związki organiczne; • Koszt systemu: 300 USD (kontr-top) - 1700 USD (automatyczny) oraz prąd do uruchomienia. Jednostka destylacyjna działa przez odparowanie wody i gromadzenie wytwarzanej pary. Zanieczyszczenia w wodzie pozostają w tyle. Destylacja może usunąć ołów, azotany, chlorek sodu oraz wiele pestycydów i związków organicznych. Woda destylowana często ma płaski lub mdły smak, ze względu na usuwanie minerałów.

3.2 Osmoza odwrotna

• Usuwa rad, siarczan, wapń, magnez, potas, azotan, fluorek, fosfor; • Usuwa niektóre pestycydy i związki organiczne; . W procesie odwróconej osmozy woda przechodzi przez półprzepuszczalną membranę, która usuwa nieorganiczne minerały takie jak rad, siarczan, wapń, magnez, potas, sód, azotan, fluorek i fosfor. Pomaga również usunąć niektóre związki organiczne, w tym niektóre pestycydy. Często stosuje się jednostki odwróconej osmozy w połączeniu z filtrem mechanicznym i filtrem z węglem aktywowanym. Woda przechodzi najpierw przez filtr mechaniczny, gdzie usuwa się piasek i duże cząstki, a następnie przez zespół odwróconej osmozy, a następnie przez filtr z węglem aktywnym, który usuwa związki organiczne. Jednostki odwróconej osmozy są stosunkowo drogie w instalacji i wykorzystują duże ilości wody. W przypadku każdego galonu wyprodukowanego wody wymagany jest od 4 do 9 galonów wody. Woda powinna być okresowo testowana, aby upewnić się, że membrana jest nienaruszona i prawidłowo funkcjonuje.

3.3Chlorowanie

• Zabija bakterie i niektóre wirusy (Uwaga - nie zabija Cryptosporidium, Giardia i innych mikroskopijnych organizmów); • Usuwa nieprzyjemne zapachy, smaki i kolory; Chlor dodany do wody zabija większość bakterii i niektórych wirusów. Woda może być chlorowana na dwa sposoby: chlorowanie szokowe, w którym silny roztwór chloru przepompowywany jest przez system studni lub kanalizacji, aby zabić bakterie jednorazowo; Lub chloru dodaje się ciągle przez pompę chemiczną do ciągłego zabijania bakterii. Chlorowanie szokowe jest zwykle stosowane, gdy pompa lub studzienka została właśnie zainstalowana w celu zabicia bakterii, które mogły znajdować się na rurach lub przyrządach instalacyjnych, lub jeśli studnia została zanieczyszczona wadliwą osłoną lub uszczelką. Ciągłe chlorowanie jest stosowane, gdy nie można wyeliminować źródła bakterii w wodzie.

3.4 Promieniowanie UV • Zabija bakterie, niektóre wirusy; Ten rodzaj uzdatniania wody wykorzystuje lampę łukową rtęciową w celu zabicia patogenu w wodzie. Promienie UV zabija większość bakterii i niektórych wirusów, ale jest nieskuteczne wobec torbielów (takich jak Giardia) i robaków. Mętna lub mętna woda może zmniejszyć skuteczność promieniowania UV.

KWEE posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie i dysponuje wieloma systemami uzdatniania wody pitnej.

Szczegóły kontaktu
KANGWEI ENVIRONMENT ENERGY GROUP

Osoba kontaktowa: Mr. David Liu

Tel: +86-13812510495

Faks: 86-510-85115375

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)